Bahattin Carav (Yedek Üye)

1984 yılında doğdu. Gaziantep Süper Lisesi’nin ardından Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü ve Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldu. Üçüncü üniversite olarak İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü birinci  sınıf öğrencisi.

2012 yılından beri Bilgi İşlem ve Yönetim Bilişim Sistemleri alanında çalışmaktadır. Sivil Toplum Örgütlerinde bilişim otomasyon sistemleri üzerinde araştırma ve çalışmalarını 9 yıldan beri sürdürmektedir.

2006 yılında ÇYDD Çanakkale şubesi gençlik biriminde üye olarak çalışmalara başladı.

2007 - 2008 döneminde Çağdaş Gençlik Çanakkale Kolaylaştırıcı Yardımcılığı yaptı. 2008 - 2009 döneminde Çağdaş Gençlik Çanakkale Kolaylaştırıcılığı, Çağdaş Gençlik Çanakkale Denizyıldızı Projesi Sınıf Koordinatörlüğü, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Çağdaş Yaşam Topluluğu Kurucu Başkanlığı ve ÇGMB Genel Yazman Yardımcılığı yaptı. 2010 yılında ÇGMB Genel Yazmanlığı ve ÇGMB Adına Denizyıldızı Projesi Sorumluluğu görevlerini üstlendi. 2011 yılında ÇGMB Genel Kolaylaştırıcı Yardımcılığı yaptı. 2012 - 2013 yıllarında ÇGMB Genel Kolaylaştırıcılığı, ÇGMB Adına Denizyıldızı Projesi Sorumluluğu ve ÇYDD Mezunlar Topluluğu Yedek Yürütme Kurulu Üyeliği görevlerini üstlendi. 2014 yılında ÇYDD Çocuk Kulübü Çağdaş Yaşam Robot Topluluğu Koç ve Danışmanlığı yaptı. 2015 - 2017 yılları arasında ÇYDD Mezunlar Topluluğu Başkan Yardımcılığı, ÇYDD Çocuk Kulübü Çağdaş Yaşam Robot Topluluğu Koç ve Danışmanlığı, ÇYDD Üsküdar Şubesi Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olarak görev aldı.

2019 yılında ÇYDD Üsküdar Şubesi Yönetim Kurulu Yedek Üyesi ve genel merkez delegesi seçildi. 2019 - 2021 yılları arasında ÇYDD Genel Merkez Yönetim Yedek Üyesi ve Üsküdar Şubesi genel merkez delegesi olarak seçildi. Bu dönemlerde Çağdaş Gençlik’ten sorumlu Y.K Üyesi, Kodlamaca Projesi sorumlusu olarak görev aldı.

2020 - 2021 yılları arasında Türkan Dergisi Koordinatörü, ve Dijital Dönüşüm Projesinden sorumlu Y.K üyesi  olarak görev aldı.