HABERLER
TÜM HABERLER
 • Burs Ödemeleri
  Burs Ödemeleri

  Covid-19 salgını nedeniyle yaşadığımız bu olağanüstü süreçte, uzaktan eğitim alacak öğrencilerimizin gereksinimlerini karşılamak için burs desteğimiz sürmektedir. Tarafımızdan herhangi bir kesintinin söz konusu olmadığını bilgilerinize sunarız.

  Devamını oku
  28.03.2020
 • Çağdaş Yaşam Dijital Buluşmalar
  Çağdaş Yaşam Dijital Buluşmalar

  İnternet üzerinden yapılacak seminerde; “Pandemi Döneminde Uzaktan Eğitimin Bilinen ve Bilinmeyen Yanları” alanında uzman konukların katılımıyla tartışılacak.

  Devamını oku
  28.03.2020
 • Af Yasası
  Af Yasası

  TOPLUMSAL ADALETİN SAĞLANMASI AF VB. YASA TASARILARI İLE DEĞİL HUKUK DEVLETİ İLKESİNİN ÖDÜNSÜZ UYGULANMASI İLE MÜMKÜNDÜR.

  Devamını oku
  26.03.2020
 • Uzaktan Eğitim!
  Uzaktan Eğitim!

  Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak Sayın Bakan’a soruyoruz; “Okullarımızda çocuklarımıza eğitimi de, güvendiğiniz ama denetlemediğiniz farklı kişiler ve ekipler mi veriyor? Bu konuda soruşturma açacak ve gereken yaptırımları uygulayacak mısınız?”

  Devamını oku
  24.03.2020
 • Ömer Akşahan’ı kaybettik
  Ömer Akşahan’ı kaybettik

  ÇYDD Ödemiş Şubesi Önceki Başkanı, değerli yol arkadaşımız Ömer Akşahan’ı kaybettik. Ruhu Şad olsun.

  Devamını oku
  22.03.2020
 • Değerli Çağdaş Yaşam Dostları
  Değerli Çağdaş Yaşam Dostları

  ÇYDD olarak ilk Coronovirüs tanısı ilan edildikten sonra, 11 Mart Çarşamba günü, Şubelerimizi ve Çağdaş Etkinlik Merkezlerimizi bilgilendirerek çocuklar, gençler ve kadınlarla yaptığımız etkinliklerimizi erteledik.

  Devamını oku
  19.03.2020
 • Değerli Çağdaş Yaşam Dostlarımız
  Değerli Çağdaş Yaşam Dostlarımız

  Türkiye’de de etkili olan Covit-19 virüsü nedeniyle, cenaze yerlerinde bağış alamayacağız. Derneğimize destek olmak isteyen bağışçılarımız web sitemiz üzerinden bağış yapabilir ve/veya taziye mektubu göndermeyi tercih edebilir.

  Devamını oku
  19.03.2020
 • 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferinin 105. Yılı
  18 Mart Çanakkale Deniz Zaferinin 105. Yılı

  Çanakkale “Barışın Kenti” olarak anılır. Bunun en önemli nedenlerinden biri, tarihinin muazzam savaşlarla dolu olmasıdır.

  Devamını oku
  17.03.2020
 • ÇYDD Alanya Türk Müziği Topluluğu sahnede
  ÇYDD Alanya Türk Müziği Topluluğu sahnede

  8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü sebebiyle ÇYDD Alanya Türk Müziği Topluluğu Gazipaşa Kültür Merkezi'nde muhteşem bir konsere imza attı.

  Devamını oku
  11.03.2020
 • Çalışma Takvimi
  Çalışma Takvimi

  Ülkemizde de tespit edilen Koronavirüs vakası nedeniyle, toplu etkinliklerimiz 1 Nisan 2020 tarihine kadar ertelenmiştir. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak tüm vatandaşlarımıza sağlıklı günler dileriz.

  Devamını oku
  11.03.2020
 • ÇYDD Ankara Şubesi yeni yerinde
  ÇYDD Ankara Şubesi yeni yerinde

  Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Ankara Şubesi, yeni hizmet yerinin açılışını 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde düzenlenen törenle yaptı. Açılışa, Cumhuriyet Gazetesi yazarı Işık Kansu da katıldı.

  Devamını oku
  10.03.2020
 • ÇYDD KYÖD’de Türkan Saylan’ı andı
  ÇYDD KYÖD’de Türkan Saylan’ı andı

  ÇYDD Kandıra Şubesi ev sahipliğinde, Genel Başkan Ayşe Yüksel’in de katılım gösterdiği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle KYÖD’de buluşma gerçekleştirildi

  Devamını oku
  09.03.2020