ETKİNLİKLER
 • “Cumhuriyet ve Laiklik Kitabı Yazarlarıyla Söyleşi
  “Cumhuriyet ve Laiklik Kitabı Yazarlarıyla Söyleşi

  Çağdaş Yaşam Dijital Buluşmalar’ın Cumhuriyet ve Laiklik kitabı özel yayını, “Cumhuriyet ve Laiklik Kitabı Yazarları İle Söyleşi” başlığı ile 24 Nisan Cumartesi Günü saat 16.00’da gerçekleşecek.

  Devamını oku
  24.04.2021
 • Uzaktan Eğitime Destek İçin Sanatla Paylaş!
  Uzaktan Eğitime Destek İçin Sanatla Paylaş!

  ÇYDD’nin uzaktan eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak adına başlattığı Öğrencilere Bilgisayar Desteği Projesi’ne destek olmak amacıyla Açı Lisesi - Global Charity öğrencileri ve Portakal Sanat ve Kültür Evi iş birliği ile düzenlenecek.

  Devamını oku
  23.04.2021
 • 23 Nisan Özel: 23 Nisan Hep Beraber Güzel!
  23 Nisan Özel: 23 Nisan Hep Beraber Güzel!

  ÇYDD Genel Merkezi, ve Şile Şubesi ile Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu (TPÖÇG), İstanbul tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenlenecek “23 Nisan Hep Beraber Güzel!” etkinliğinde çocuklar buluşuyor.

  Devamını oku
  23.04.2021
 • Anılarla Yarım Kalmış Mucize Köy Enstitüleri
  Anılarla Yarım Kalmış Mucize Köy Enstitüleri

  Çağdaş Yaşam Dijital Buluşmalar’ın ÇYDD Bahçeşehir Şubesi’nin katkılarıyla düzenlenecek Köy Enstitüleri kuruluş yıl dönümüne özel yayını, “Anılarla Yarım Kalmış Mucize Köy Enstitüleri” başlığı ile 17 Nisan Cumartesi günü saat 16.00’da gerçekleşecek.

  Devamını oku
  17.04.2021
 • Eğitim Tarihimizde Köy Enstitülerinin Yeri
  Eğitim Tarihimizde Köy Enstitülerinin Yeri

  Çağdaş Yaşam Dijital Buluşmalar’ın ÇYDD Edirne Şubesi’nin katkılarıyla düzenlenecek yayını, “Eğitim Tarihimizde Köy Enstitülerinin Yeri” başlığı ile 12 Nisan Pazartesi günü saat 19.30’da gerçekleşecek.

  Devamını oku
  12.04.2021
 • 15. Çağdaş Yaşam Cumhuriyet Ödülü
  15. Çağdaş Yaşam Cumhuriyet Ödülü

  Cumhuriyet değerlerinin korunması ve yaşatılmasına büyük emek veren, demokrasi ve laiklik ışığı altında ülkemizde eğitimin gelişimine katkı sağlayan tüm aydınlarımızla birlikte ilerlemeye devam ediyoruz!

  Devamını oku
  10.04.2021
 • “İnsan Haklarıyla İlgisinde Laiklik”
  “İnsan Haklarıyla İlgisinde Laiklik”

  ÇYDD İzmir Şubesi ve Türkiye Tanıtım Araştırma Demokrasi ve Laik Oluşum Vakfı (TÜLOV) katkılarıyla düzenlenecek 10 Nisan Laiklik Günü özel yayına davetlisiniz!

  Devamını oku
  09.04.2021
 • “Laiklik Olmadan Yurttaşlık Olur mu?”
  “Laiklik Olmadan Yurttaşlık Olur mu?”

  ÇYDD İzmir Şubesi ve Türkiye Tanıtım Araştırma Demokrasi ve Laik Oluşum Vakfı (TÜLOV) katkılarıyla düzenlenecek 10 Nisan Laiklik Günü özel yayına davetlisiniz!

  Devamını oku
  06.04.2021
 • Toplum İçin Adalet, Adalet İçin Avukat
  Toplum İçin Adalet, Adalet İçin Avukat

  ÇYDD Dijital Buluşmalar’ın, Genel Merkez Hukuk Birimi’nin katkılarıyla hazırlanan 5 Nisan Avukatlar Günü Özel Yayını ''Toplum İçin Adalet, Adalet İçin Avukat" başlığı ile 5 Nisan Pazartesi günü 19:00'da gerçekleşecek.

  Devamını oku
  05.04.2021
 • ünya Dijital, Biz Kepçe
  ünya Dijital, Biz Kepçe

  Dünya Dijital, Biz Kepçe”nin 10.programında Gana, Togo ve Benin'e giderek gizemli bir yolculuğa çıkıyoruz.

  Devamını oku
  28.03.2021
 • Yapay Zekaya Dair Her Şey 2
  Yapay Zekaya Dair Her Şey 2

  Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak Çağdaş Gençlik'in katkılarıyla her ay farklı konuları ele aldığımız dijital konferanslarla bu yolculuğunuza destek olmaya devam ediyoruz.

  Devamını oku
  26.03.2021
 • Rasim Öztekin’in Anısına Saygıyla
  Rasim Öztekin’in Anısına Saygıyla

  Çağdaş Yaşam Dijital Buluşmalar’ın ÇYDD Samsun Şubesi’nin ev sahipliğinde usta tiyatro oyuncusu Rasim Öztekin’in anısına düzenlenecek özel yayını, “Rasim Öztekin’in Anısına Saygıyla” başlığı ile 28 Mart Pazar günü saat 20.00’da gerçekleşecek

  Devamını oku
  26.03.2021