HABERLER
Sen Ölmezsin Atatürk!

sen-olmezsin-ataturk Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğimize ant içeriz. Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümsüzlüğünün 82. Yılında saygı, minnet ve özlemle anıyoruz.

 

DoğrulanmışAÇTIĞI YOLDA YORULMADAN YÜRÜYECEK BİR GENÇLİK VAR,
İLKE VE DEVRİMLERİNİ YAŞAYAN VE YAŞATAN BİR ULUS VAR,
İŞTE BU NEDENLE BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÖLÜMSÜZDÜR !

Mustafa Kemal ATATÜRK, yirminci yüzyılın ilk ulusal kurtuluş savaşını örgütleyen ve yöneten, dünyanın tüm ezilen uluslarına örnek olmuş ezeli ve ebedi başkomutandır.
Mustafa Kemal ATATÜRK, Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran ve devrimleri gerçekleştiren ve Cumhuriyet’i gençliğe emanet eden bir siyasi dehadır.
Mustafa Kemal ATATÜRK, yüzlerce yıl saltanat ve hilafet sultası altında ezilmiş ve sömürülmüş bir toplumu çağdaşlaşma yolunda bir ulus haline getiren kurucu liderimizdir.
Mustafa Kemal ATATÜRK, kurduğu Cumhuriyet’in temelinin kültür olduğunu belirten, sanayileşmede, tarımda, bilimde, sanatta ve sporda çağdaşlaşmayı hedefleyen devrimci bir liderdir.
Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Ulusunun çağdaşlaşma ve kalkınma ülküsünün dayanağıdır. Ektiği “feyizli tohumlar” elbet yeşerecek gösterdiği hedefleri gerçekleştirecektir.
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak, eğitimde fırsat eşitliğinden yoksun tek bir çocuk kalmayıncaya kadar açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan ilerleyeceğimize ant içeriz.


10.11.2020