ÇYDD Gebze Şubesi Yaz Etkinlikleri

cydd-gebze-subesi-yaz-etkinlikleri ÇYDD Gebze Şubesi’nin yaz etkinlikleri, “Okuyalım Okutalım” projesi ile başladı. Başkan Nurcan Çınar, “Amacımız ilçemizde okuma alışkanlığını arttırmak” dedi.

ÇYDD Gebze Şubesi Yaz Etkinlikleri

ÇYDD Gebze Şubesi’nin yaz etkinlikleri, “Okuyalım Okutalım” projesi ile başladı. Başkan Nurcan Çınar, “Amacımız ilçemizde okuma alışkanlığını arttırmak” dedi.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Gebze Şubesi yaz etkinliklerine başladı. Gönüllülerimin bağışlarıyla oluşturulan ve sürekli büyütülen derneğin bünyesindeki kütüphanemizde Çağdaş Yaşam gönüllüleri ve öğrencilerle okuma etkinliği gerçekleştirildi. “Okuyalım, Okutalım” projesi kapsamında her hafta Çarşamba günleri saat 14.30 da kitap okuma etkinliği sürecek. ÇYDD Gebze Şube Başkanı Çınar etkinliğe dair açıklamasında, “İlçemizde okuma alışkanlığını arttırabilmek ilk hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Kitap okuma etkinliğimizi bazen kütüphanemizde, bazen sahilde, bazen de parklarda gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bizler için en büyük kazanım; okuma alışkanlığını artırarak okumanın her yerde ve her zaman mümkün olduğunu kavratmak, okumak isteyenler için mekânın önemli olmadığını göstermek olacaktır” dedi.


25.06.2019