“ADALET YOKSA GELECEK DE YOK!”

adalet-yoksa-gelecek-de-yok Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu ve İstanbul şubeleri üyeleri, 20 Haziran 2017’de, saat 11.00’de İstanbul Maçka Demokrasi Parkı’nda olacak.

“ADALET YOKSA GELECEK DE YOK!”

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu ve İstanbul şubeleri üyeleri, 20 Haziran 2017’de, saat 11.00’de İstanbul Maçka Demokrasi Parkı’nda olacak.

Bütün toplumun siyasal düşünce, etnik köken, din ve mezhep farkı gözetilmeden demokrasiyi, insan haklarını, adil yargılanma hakkını ve dolayısıyla adaletin gerçekleşmesini istemeye hakkı vardır. 

Adalet arayışımız sadece Sayın Enis Berberoğlu için değil, haksızlığa uğrayan, işlerini kaybeden kamu görevlileri, akademisyenler, basın mensupları, öğretmenler, açlık grevinde tutuklu olan Nuriye Gülmen ve Semih Özakça ile birlikte herkes içindir.

Bu amaçla Ankara’dan İstanbul’a adalet için yürüyen CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklemek amacıyla 20 Haziran 2017’de, saat 11.00’de İstanbul, Maçka Demokrasi Parkı’nda olacağız.


19.06.2017