ETKİNLİKLER
Yapay Zekaya Dair Her Şey 2

Yapay Zekaya Dair Her Şey 2 Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak Çağdaş Gençlik'in katkılarıyla her ay farklı konuları ele aldığımız dijital konferanslarla bu yolculuğunuza destek olmaya devam ediyoruz.

Öğrenmek yaşam boyu süren bir yolculuk...

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak Çağdaş Gençlik'in katkılarıyla her ay farklı konuları ele aldığımız dijital konferanslarla bu yolculuğunuza destek olmaya devam ediyoruz.

İsviçre merkezli Global AI Hub iş birliğinde gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde geleceğin teknolojisi ve son zamanların en çok konuşulan konusu olan “Yapay Zekaya Dair Her Şey” başlıklı yayınımıza davetlisiniz.

29 Mart Pazartesi günü, saat 18.00'da gerçekleşecek ikinci oturumda İstanbul Barosu Yapay Zeka Çalışma Grubu, SRP-Legal Av. #SelinÇetin yapay zekâ çağının hukuk sistemimize olan etkilerini ele alacak. Ardından AppNava’nın kurucusu #DamlaDokuzoğlu yapay zekâ teknolojilerini mobil dünyada nasıl kullandıklarını ve kendi girişimcilik serüvenini bizlerle paylaşacak. Son olarak Turkcell Kıdemli Uzman ve Yapay Zekâ Ürün Yöneticisi #SezenFelekoğlu, nasıl yapay zekâ alanında çalışan bir ürün yöneticisi konumuna geldiğini ve telekomünikasyon sektöründe bu teknolojilerin nasıl kullanıldığını anlatacak.

https://lnkd.in/giCxjAt


26.03.2021