Uzaktan Eğitime Destek İçin Sanatla Paylaş!

Uzaktan Eğitime Destek İçin Sanatla Paylaş! ÇYDD’nin uzaktan eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak adına başlattığı Öğrencilere Bilgisayar Desteği Projesi’ne destek olmak amacıyla Açı Lisesi - Global Charity öğrencileri ve Portakal Sanat ve Kültür Evi iş birliği ile düzenlenecek.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin uzaktan eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak adına başlattığı Öğrencilere Bilgisayar Desteği Projesi’ne destek olmak amacıyla Açı Lisesi - Global Charity öğrencileri ve Portakal Sanat ve Kültür Evi iş birliği ile düzenlenecek online bağış müzayedesi etkinliği, 23 Nisan Cuma günü saat 20.00’da gerçekleşecek.

Açış konuşmasını ÇYDD Genel Başkanı Prof. Dr. Ayşe Yüksel’in yapacağı etkinliğin yönlendiriciliğini Açı Okulları öğrencisi Can Kiremitçi üstlenecek. Konuşmacı olarak Açı Lisesi Sosyal Sorumluluk, Sanat ve Kulüp Koordinatörü Neşe Oğuzsoy, Açı Okulları Okul Aile Birliği Başkanı ve ÇYDD Gönüllüsü Sema Sanıgök, Portakal Sanat ve Kültür Evi Yönetim Kurulu Başkanı Raffi Portakal, Portakal Sanat ve Kültür Evi Yönetim Kurulu Üyesi ve Yöneticisi Maya Portakal Bitargil, sınıf öğretmeni Saadet Yolun ve Açı Okulları Global Charity Sosyal Sorumluluk Projesi Başkanı Yasmin Tara Akın yer alacak. 
Etkinlikte Cello Paradiso ve Genç Çellistler eşsiz performanslarıyla bizlerle olacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda sanatla paylaşarak uzaktan eğitime destek olacağımız etkinliğe kayıt olmak için>


https://zoom.us/meeting/register/tJYqcOusqTMvE9K9ZrBRCfQVqhUOsOwerznQ


23.04.2021