Trakya ve Kırklareli Bölgesi Çevre ve İklim Krizi

Trakya ve Kırklareli Bölgesi Çevre ve İklim Krizi ÇYDD Dijital Buluşmalar’ın ÇYDD Kırklareli Şubesi katkılarıyla düzenlenecek yayını “Trakya ve Kırklareli Bölgesi Çevre ve İklim Krizi” başlığı ile 26 Mart Cuma günü 17.30’da gerçekleşecek.

ÇYDD Dijital Buluşmalar’ın ÇYDD Kırklareli Şubesi katkılarıyla düzenlenecek yayını “Trakya ve Kırklareli Bölgesi Çevre ve İklim Krizi” başlığı ile 26 Mart Cuma günü 17.30’da gerçekleşecek.
Etkinliğin açış konuşmalarını ÇYDD Genel Başkanı Prof.Dr. Ayşe Yüksel ve ÇYDD Kırklareli Şubesi Başkanı Birsen Meriç yaparken yönlendiriciliğini ÇYDD Üyesi Emekli Öğretmen ve İl Genel Meclis Başkanı Aydın Karakoç ve Kırklareli Kent Konseyi Çevre Meclisi Başkanı, Kent Konseyi Çevre Meclisi Başkanı ve Trakya Platformu Yürütme Kurulu Üyesi Göksal Çidem üstlenecek.

Konuşmacı olarak İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. #DoğanayTolunay, Trakya Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. #YılmazÇamlıtepe, Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. #HalimOrta, Kırklareli Barosu Çevre Komisyonu Başkanı Av. #OzanTopuz ve Gazeteci #GökayBaşcan yer alacak.

Kayıt Linki >
https://lnkd.in/dw-ZYw5


25.03.2021