Su ve Çevre: Beşeri ve Hukuki Boyutları

Su ve Çevre: Beşeri ve Hukuki Boyutları Çağdaş Yaşam Dijital Buluşmalar’ın ÇYDD Kadıköy Şubesi katkılarıyla düzenlenecek “Su ve Çevre: Beşeri ve Hukuki Boyutları” başlıklı yayını 8 Haziran Salı günü, saat 20.00’de gerçekleşecek.

Çağdaş Yaşam Dijital Buluşmalar’ın ÇYDD Kadıköy Şubesi katkılarıyla düzenlenecek “Su ve Çevre: Beşeri ve Hukuki Boyutları” başlıklı yayını 8 Haziran Salı günü, saat 20.00’de gerçekleşecek.

Yönlendiriciliğini ÇYDD Kadıköy Şubesi Öğrencisi İrem Balkan’ın üstleneceği etkinlikte açış konuşmasını ÇYDD Genel Başkanı Prof. Dr. Ayşe Yüksel ve ÇYDD Kadıköy Şubesi Başkanı Güzin Gürsoy yapacak. Konuşmacı olarak Süleyman Demirel Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Emekli Öğretim Görevlisi ve Hidrobiyolog Dr. Erol Kesici ile Bahçeşehir Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dr. Serkan Köybaşıyer alacak.

Su kirliliği, kuraklık gibi çevre sorunlarının artmasında etkili olan nedenler ile çevre hakkının tartışılacağı etkinlik sonunda soru-cevap kısmına geçilecektir.

Etkinliğe kayıt olmak için>

 https://zoom.us/meeting/register/tJ0pdeupqTwrGN3cy9-dzHuaX-h_FGNwnwIH


08.06.2021