ETKİNLİKLER
Cumhuriyet Konseri

Cumhuriyet Konseri Cumhuriyet Konseri” ni, içinde bulunduğumuz güvensiz ve belirsiz ortam nedeniyle iptal etmek zorunda kaldık.

Cumhuriyet Konseri

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Beşiktaş Belediyesi işbirliğiyle Cumhuriyet Bayramı'nı çok sesli bir konserle kutluyor.

"Cumhuriyet ateşi notalarla yükseliyor...

Geliri Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği projelerinde kullanılacak olan konserde, cumhuriyetimizin temel değerlerinin korunması ve laiklik konularındaki hassas duruşlarıyla ve kariyerleriyle topluma örnek olan, sosyal sorumluluk bilinciyle sayısız projeye imza atan iki değerli piyanist; Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi Naki Ataman ve Sultani Piano Quartet kurucusu Arın Alagün son derece renkli ve güçlü enerjisiyle hafızalarda yer edecek bir Cumhuriyet Konseri'ne imza atıyorlar.

İçinde bulunduğumuz zor süreçte yaşamakta olduğumuz bu toplumsal hareketliliğin içinden birlik ve beraberlik duygusuyla, farklılıkları hor görmeyen, aksine bunu kucaklayan bir anlayışla çıkmayı diliyoruz. Bugün sanatın birleştirici ve onarıcı gücüne her zamankinden daha çok gereksinimimiz var.

Değerli sanatçılarımız, cumhuriyetimizin 92. yılında içimizdeki cumhuriyet ateşini notalarla yükseltecekler."

Biletleri http://www.biletix.com/etkinlik/SKDD1/TURKIYE/tr adresinden temin edebilirsiniz.

29 Ekim 2015 
Saat 20:00
Fulya Sanat, İstanbul

 


29.10.2015