BİZ KİMİZ?
Yardımseverlik Koşuları

Koşu, yüzme, paten, bisiklet gibi sporları yaparken bir yandan da derneğimizin gelişmesine katkıda bulumak için bireysel bağış kampanyaları oluşturabilirsiniz. Yardımseverlik koşuları sayesinde, derneğimizin projelerine hem bağış hem de görünürlük sağlayabilirsiniz. 

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak 2018 yılından bu yana yardımseverlik koşularına katılarak daha fazla öğrencinin eğitimine destek olmayı hedefliyoruz. 2018 yılından bu yana toplam 4 milyon 663 bin TL bağışa ulaşarak binlerce öğrenciye ulaştık.

Sorunun değil çözümün bir parçası olmak için her yıl binlerce gönüllü yardımseverlik koşularına katılmaktadır. 

Yardımseverlik Koşusu ve Adım Adım Hakkında

Adım Adım, Mart 2008’te, yurtdışında ‘charity run’ olarak bilinen kolektif yardımseverlik koşusunu Türkiye’de tanıtmak ve yaygınlaştırmak için kurulan ilk sivil toplum oluşumudur. Adım Adım Oluşumu, başta koşu olmak üzere yüzme, bisiklet, dağcılık gibi dayanıklılık gerektiren sporlar aracılığıyla ülkemizin önemli sosyal sorumluluk projelerine maddi kaynak ve tanıtım desteği sağlamaktadır.

Nasıl bağış toplarım?
Bağış toplamak için öncelikle yarışlardan birine kayıt olmanız gerekmektedir. Bu yarışlar Adım Adım platformundan bağımsız organizasyonlardır ve yarışlara katılım için kayıt, organizasyonların web sitelerinden yapılacaktır. Adım Adım İPK, yalnızca bağış toplanmasına aracılık eden bir platformdur.

Yarışlara kaydolduktan sonra ipk.adimadim.org üzerinden profil açarak Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği için bağış kampanyası açabilirsiniz. 

Adım Adım’la ilgili daha ayrıntılı bilgi için: www.adimadim.org

Yardımseverlik koşularında bizim için koşan tüm gönüllülerimize teşekkür ederiz. Gelecek koşularda bizimle birlikte koşmak ve duyurularımızdan haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.

Bizden haberdar olmak için Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın!

 

3 Mart 2024 Runtalya Maratonu 
Kayıt Linki: için tıklayın!
 
24 Nisan 2024 İznik Ultra 
Kayıt Linki: için tıklayın!